Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Hokej: HK Nitra - MsHK Žilina 4:3 pp 16. marca 2016, Pridal: TV Nitrička

Hokejisti HK Nitra po piatkovom tesnom triumfe nad MsHK Žilina 4:3 po predĺžení potvrdili úlohu favorita a zvíťazili aj v sobotňajšom druhom stretnutí štvrťfinále play-off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Domáci hráči tentoraz nepotrebovali predĺženie, pretože uspeli v riadnom hracom čase - 2:0 a rovnaký stav je aj v sérii hranej na štyri víťazstvá. Čo povedal po zápase hosťujúci lodivod Milan Jančuška, či skúsený domáci harcovník Juraj Štefanka, sa dozviete z nasledujúcej reportáže.

HK Nitra – MsHK DOXXbet Žilina 4:3 po predĺžení (0:0, 1:2, 2:1 – 1:0)

Góly: 29. König (Štefanka, Stloukal), 42. Slovák (Podhradský, Ordzovenský), 51. Milam (Laliberté, Slovák), 64. Ručkay (Baker, Kutálek) – 32. Rób. Huna (Brejčák, Zaťko), 38. Rób. Huna (Brejčák), 55. Rób. Huna (Konečný, Novotný).

Rozhodovali: Jonák, Lauff – Korba, Rovenský, vylúčení na 2 min: 4:3, presilovky 3:3, oslabenia: 0:0, 3058 divákov