Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Mgr. Tatiana Timková
moderátorka
REDAKCIA
Mgr. Dominika Lörincová
moderátorka / redaktorka
REDAKCIA
ThDr. Miroslav Lyko, PhD.
riaditeľ spravodajstva a publicistiky
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Filip Lyko
kameraman
REDAKCIA
Silvester Roštár
Redaktor
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman
REDAKCIA
Ing. Michal Chrenko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
redaktor
REDAKCIA
Saša Brixová
redaktor
REDAKCIA
Ing. Michal Hrivnák
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Ondrej Sklenár
kameraman
REDAKCIA
Soňa Kušnírová
redaktorka

17. mája 2018, Pridal: ThDr. Miroslav Lyko, PhD. Výstava Party Gallery v Šali

Počas prvého májového víkendu sa konala druhá zo série troch akcií z projektu Party Gallery, ktorý je v réžii komunity Real & Rare.

Pivničné priestory Šalianskeho kaštiela sa v sobotu, 6.5.2018, rozozneli hip-hopovou hudbou o ktorú sa postaral DJ Shimo a návštevníci sa sem mohli prísť pozrieť na výstavu obrazov od umelca Patrika Koprivňanského či graffiti writera Asnera.

Druhá z troch akcií sa niesla v duchu 2000-ich rokov. Mali sme tak mali možnosť vypočuť si hudbu napríklad od interpretov ako Eminem, 50 cent či DMX. Popri hudbe sme mohli vidieť tematické obrazy od 25 ročného Šaľana Patrika Koprivňanského, ktorý sa môže pýšiť svojimi dielami, ktoré sú vyvesené nie len na Slovensku, ale aj v Česku, v Nemecku, vo Veľkej Británii, či v Spojených Štátoch. Nesmieme zabúdať na graffiti, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou hip-hopovej kultúry už od jej  začiatkov. Tento element sme tiež mohli vidieť na tejto akcii, prostredníctvom graffiti od dlhoročného writera Asnera.

Večer sa táto akcia presunula z kaštiela do nevyužívaných priestorov bývalej pivárne Viecha v centre mesta. Tam samozrejme nechýbal tanečný parket a plne vybavený bar, ktorý obsluhovali hostesky. Prvých 150 návštevníkov taktiež čakal uvítací welcome drink Jägermeister-u.

Projekt vznikol s finančnou a materiálnou podporou mesta Šaľa. Návštevníci si teda mohli vychutnať atmosféru 2000-ich rokov a nabudúce sa zase môžu tešiť na hip-hop zo súčasnosti.

Marek Nemček, praktikant

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri