Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Mgr. Zuzana Strýčeková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Saša Brixová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Soňa Šimorová
redaktorka
REDAKCIA
Ladislav Tóth
kameraman

Jesenný večerný beh Nitrou 13. novembra 2014, Pridal: TV Nitrička

Amatérske zábery: Emil Štrba

Výsledková listina

 

Večerný beh Nitrou

 

Organizátor:

 

Mesto Nitra v spolupráci
s Univerzitou Konštantína Filozofa UKF Nitra

 

počasie: jasno 13˚ C

 

 

 

miesto: Pešia zóna Nitra

 

 

 

 

2800m Muži (1994 – 1975)

 

 

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

52

Kulich

Michal

1980

 

00:09:20

 

2

2

47

Piala

Ján

1992

UKF Nitra

00:09:21

 

3

3

1

Parikrupa

Marek

1977

SMTA NR

00:09:52

 

4

4

78

Malík

Zdenek

1993

 

00:09:54

 

5

5

80

Bolf

Deny

1994

 

00:10:29

 

6

6

30

Lupták

Ján

1994

UKF Nitra

00:10:45

 

7

7

8

Studený

Martin

1993

SMTA NR

00:10:46

 

8

8

3

Beriš

Stanislav

1992

UKF Nitra

00:10:46

 

9

9

13

Nagy

Martin

1982

 

00:11:06

 

10

10

79

Lešťan

Boris

1995

 

00:11:07

 

11

11

18

Štofík

Matúš

1993

UKF Nitra

00:11:08

 

12

12

34

Bakala

Igor

1993

UKF Nitra

00:11:11

 

13

13

57

Gál

Rudolf

1994

FC NR

00:11:12

 

14

14

42

Bezány

Ján

1991

AC Stavbár Nitra

00:11:27

 

15

15

9

Candrák

Michal

1980

Nitra

00:11:42

 

16

16

2

Mlej

Jakub

1994

UKF Nitra

00:11:43

 

17

17

28

Konc

Richard

1994

UKF Nitra

00:11:44

 

18

18

10

Mesároš

Martin

1994

UKF Nitra

00:11:51

 

19

19

21

Hrico

Samuel

1994

UKF Nitra

00:11:51

 

20

20

5

Luvka

Filip

1990

UKF Nitra

00:11:52

 

21

21

11

Skarba

Michal

1994

 

00:11:56

 

22

22

20

Tvrdoň

Kristián

1990

AC Stavbár Nitra

00:11:57

 

23

23

48

Hrebík

Erik

1994

UKF Nitra

00:11:59

 

24

24

26

Valter

Lubomír

1995

UKF Nitra

00:12:01

 

25

25

84

Nyers

Boris

1989

 

00:12:02

 

26

27

43

Vajda

Jozef

1993

UKF Nitra

00:12:13

 

27

28

29

Belák

Matej

1994

UKF Nitra

00:12:14

 

28

29

46

Bartošek

Matúš

1994

FC NR

00:12:20

 

29

30

27

Gažúr

Roland

1994

UKF Nitra

00:12:20

 

30

31

25

Vrťo

Juraj

1993

UKF Nitra

00:12:21

 

31

32

40

Stankovič

Patrik

1994

UKF Nitra

00:12:23

 

32

33

44

Hudec

Pavol

1994

UKF Nitra

00:12:23

 

33

34

82

Jurík

Viktor

1994

 

00:12:26

 

34

35

35

Culey

Filip

1992

UKF Nitra

00:12:27

 

35

36

31

Máté

Dávid

1994

UKF Nitra

00:12:27

 

 

 





36

37

62

Madarász

Tomáš

1994

UKF Nitra

00:12:28

37

38

23

Chlpík

Ivan

1994

UKF Nitra

00:12:31

38

39

32

Karger

Šimon

1993

UKF Nitra

00:12:32

39

42

15

Baran

Marek

1994

UKF Nitra

00:12:46

40

43

149

Halo

Juraj

1995

 

00:12:47

41

44

14

Hamar

Denis

1994

UKF Nitra

00:12:51

42

45

61

Liko

Lubomír

1992

UKF Nitra

00:13:02

43

46

60

Solčáni

Vladimír

1993

UKF Nitra

00:13:09

44

47

83

Bojnák

Miroslav

1994

 

00:13:21

45

48

16

Holovka

Jakub

1993

UKF Nitra

00:13:39

46

49

17

Fabuľa

Dušan

1995

UKF Nitra

00:13:45

47

50

19

Sluka

Daniel

1993

UKF Nitra

00:13:49

48

51

6

 

 

 

Portugal

00:13:57

49

52

22

 

 

 

Portugal

00:13:58

50

53

24

 

 

 

Portugal

00:13:58

51

54

33

Ovečka

Denis

1994

UKF Nitra

00:14:07

52

55

39

Kocián

Patrik

1994

UKF Nitra

00:14:41

53

56

4

Lauko

Martin

1985

Nitra
Knights

00:17:51

 

 

41

Privalinec

Lukáš

1994

ŠK ŠOG
Nitra

DNF

 

 

45

Solmoši

Peter

1986

Nitra
Knights

DNF

2800m Veteráni (1974 a starší)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

1

26

74

Čierny

Martin

1965

00:12:11

 

2

40

59

Vnučko

Július

1958

00:12:36

 

3

41

7

Ovečka

Pavol

1969

00:12:40

 

2100m Ženy (1994 – 1979)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

50

Miklošová

Ivona

1994

ŠK Atom
Levice

00:08:17

 

2

2

63

Kotoučková

Viktória

1990

UKF Nitra

00:08:47

 

3

3

53

Kluvánková

Barbora

1994

UKF Nitra

00:09:03

 

4

4

54

Hrnková

Monika

1991

UKF Nitra

00:09:17

 

5

5

65

Broďániová

Vendy

1993

UKF Nitra

00:09:32

 

6

6

58

Ondrušeková

Soňa

1995

UKF Nitra

00:09:39

 

7

10

81

Janegová

Mariana

1972

 

00:10:15

 

8

11

56

Mikulajová

Paulína

1994

UKF Nitra

00:10:16

 

9

12

77

Švecová

Katarína

1989

 

00:10:29

 

10

13

55

Zákopčanová

Lucia

1993

UKF Nitra

00:10:42

 

11

14

69

Šimíková

Daniela

1992

 

00:10:51

 

12

15

71

Pavlíková

Natália

1993

 

00:10:51

 

13

16

75

Kallyová

Scarlet

1992

 

00:10:57

 

14

17

70

Papp

Ester

1993

UKF Nitra

00:10:58

 

15

18

51

Gútová

Andrea

1995

UKF Nitra

00:10:59

 

 





16

19

73

Molnárová

Marta

1993

 

00:11:00

17

20

68

Martišiaková

Adriana

1992

UKF Nitra

00:11:01

18

22

49

Ballayová

Adriana

1994

UKF Nitra

00:11:20

19

23

76

Kozárová

Dana

1981

 

00:11:22

20

24

37

Spevarová

Viktória

1990

UKF Nitra

00:11:55

21

25

72

Psotová

Mariana

1992

 

00:11:58

22

26

64

Lieskovská

Mária

1993

UKF Nitra

00:12:00

2100m Veteránky (1978 a staršie)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

1

7

67

Mareková

Mariana

1976

00:09:42

 

2

8

38

Ovečková

Iveta

1971

00:09:45

 

3

9

66

Syslová

Helena

1982

00:09:46

 

4

21

36

Igazova

Zuzana

1976

00:11:16

 

2800m Juniori (ročníky 1995 – 1996)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

109

Mazúch

Dávid

1996

ŠK ŠOG
Nitra

00:09:27

 

2

2

131

Juhos

Ákos

1996

ŠK ŠOG
Nitra

00:09:50

 

3

3

144

Zaťko

Martin

1996

SPŠ SE

00:09:51

 

4

4

156

Mrva

Stanislav

1995

ŠK ŠOG
Nitra

00:10:01

 

5

5

127

Gaži

Michal

1995

UKF Nitra

00:10:51

 

6

6

135

Čerňansky

Adam

1995

UKF Nitra

00:12:59

 

7

7

162

Kúdela

Matúš

1995

UKF Nitra

00:14:12

 

8

8

142

Tomášik

Ján

1995

JCM

00:14:17

 

2100m Juniorky (ročníky 1995 – 1996)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

148

Janečková

Lucia

1995

UKF Nitra

00:07:22

 

2

2

128

Zrastáková

Veronika

1996

ŠK ŠOG
Nitra

00:07:56

 

3

3

129

Bakóová

Barbara

1996

ŠK ŠOG
Nitra

00:08:42

 

4

4

163

Nováková

Nina

1996

ŠK ŠOG Nitra

00:09:15

 

5

5

143

Križanová

Barbora

1996

UKF Nitra

00:09:32

 

6

6

105

Baková

Katarína

1995

UKF Nitra

00:09:46

 

7

7

151

Šimová

Petra

1995

UKF Nitra

00:10:15

 

8

8

120

Holienková

Barbora

1995

UKF Nitra

00:10:34

 

9

9

165

Michelčíková

Martina

1995

UKF Nitra

00:10:51

 

10

10

147

Karaffová

Paulína

1995

UKF Nitra

00:10:51

 

11

11

139

Kériová

Alexandra

1995

UKF Nitra

00:10:52

 

12

12

106

Kolečániová

Katarína

 

UKF Nitra

00:10:52

 

13

13

117

Špániková

Andrea

1995

UKF Nitra

00:11:53

 

14

14

111

Garajová

Veronika

1995

UKF Nitra

00:13:02

 

 

 

 

 





1500m Dorastenci (ročníky 1997 – 1998)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

135

Borovka

Miroslav

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:04:54

 

2

2

127

Krchňavý

Adam

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:04:55

 

3

3

142

Petrina

Adrián

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:05:34

 

4

4

106

Molčan

Šimon

1997

ŠK ŠOG Nitra

00:06:12

 

5

5

139

Taškár

Marek

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:06:13

 

6

6

144

Meluš

Matúš

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:06:14

 

1500m Dorastenky (ročníky 1997 – 1998)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

130

Mydlíková

Katarína

1997

ŠK ŠOG Nitra

00:05:43

 

2

2

157

Bitarová

Ivana

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:05:55

 

3

3

122

Takáčová

Simona

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:06:00

 

4

4

158

Pilková

Michaela

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:06:09

 

5

5

119

Popelková

Natália

1998

ŠK ŠOG Nitra

00:07:03

 

6

6

160

Abbatantuona

Nikola

1997

ŠK ŠOG
Nitra

00:07:03

 

7

7

124

Dermeková

Patrícia

1998

ŠK ŠOG
Nitra

00:07:03

 

1000m Starší žiaci (ročníky 1999 – 2000)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

129

Rigo

Peter

1999

ŠK ŠOG
Nitra

00:03:11

 

2

2

163

Koiš

Matej

2000

AC
Stavbár Nitra

00:03:12

 

3

3

117

Koreň

Lukáš

1999

ŠK ŠOG
Nitra

00:03:13

 

4

4

128

Brath

Richard

2000

AC
Stavbár Nitra

00:03:14

 

5

5

148

Svoreň

Ondrej

2000

 

00:03:27

 

6

6

105

Gasior

Vladimír

2000

ŠK ŠOG
Nitra

00:03:44

 

7

7

156

Ovečka

Jakub

2000

ŠK ŠOG
Nitra

00:03:55

 

1000m Staršie žiačky (ročníky 1999 – 2000)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

151

Zapletalová

Emma

2000


Nábrežie Mládeže

00:03:44

 

2

2

120

Kopecká

Juliana

1999

ŠK ŠOG NR

00:03:49

 

3

3

123

Kotyčková

Denisa

1999

ŠK ŠOG
Nitra

00:03:59

 

4

4

161

Kuchtová

Dominika

1999


Topolová

00:04:00

 

5

5

130

Chalupová

Ema

1999

ŠK ŠOG Nitra

00:04:11

 

6

6

150

Abbatatuová

Ambra

2000

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:04:16

 

7

7

165

Košíková

Viktória

2000

ZŠ Fatranská

00:04:31

 

8

8

149

Martinková

Adela

2000

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:04:43

 

9

9

162

Zelenčíková

Dominika

2000

ŠK ŠOG Nitra

00:04:47

 

 

 

 





500m Mladší žiači (ročníky 2001 – 2002)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

160

Sabo

Viktor

2002

ŠK ŠOG Nitra

00:01:31

 

2

2

143

Larsen

Magnus

2002

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:36

 

3

3

146

Peciar

Tomáš

2002

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:46

 

4

4

145

Abbatantvono

Mateo

2002

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:48

 

5

5

161

Krajčovič

Július

2002

ŠK ŠOG Nitra

00:01:58

 

6

6

106

Čaniga

Samuel

2004

ZŠ Cabajská

00:01:58

 

7

7

127

Záhradník

Benjamín

2005

Benedikta Svorada

00:02:05

 

8

8

165

Populhár

Dávid

2005

ZŠ Cabajská

00:02:08

 

9

9

122

Dovičovič

Šimon

2005

Benedikta Svorada

00:02:10

 

10

10

119

Škultéty

Adam

2005

Benedikta Svorada

00:02:11

 

11

11

124

Jenis

Marián

2005

Benedikta Svorada

00:02:15

 

12

12

139

Ďrák

Pavol

2005

Benedikta Svorada

00:02:25

 

13

13

164

Varga

Dávid

2004

Benedikta Svorada

00:02:33

 

14

14

144

Kuna

Patrik

2005

Benedikta Svorada

00:02:34

 

500m Mladšie žiačky (ročníky 2001 – 2002)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

126

Majzlíková

Kristína

2001

ŠK ŠOG
Nitra

00:01:34

 

2

2

125

Ácsová

Paula

2002


Benková

00:01:35

 

3

3

158

Hocešová

Natália

2002

ŠK ŠOG
Nitra

00:01:36

 

4

4

118

Kubičková

Stela

2001

ŠK ŠOG
Nitra

00:01:38

 

5

5

142

Štefanková

Mária

2002


Nábrežie Mládeže

00:01:41

 

6

6

157

Gavalovičová

Zuzana

2002

ŠK ŠOG
Nitra

00:01:43

 

7

7

140

Juhošová

Patrícia

2002


Nábrežie Mládeže

00:01:51

 

8

8

159

Begióva

Ema

2002

ŠK ŠOG
Nitra

00:01:52

 

9

9

138

Calvo

Natália

2001


Nábrežie Mládeže

00:01:58

 

10

10

134

Villani

Kristína

2002


Nábrežie Mládeže

00:02:00

 

11

11

132

Holá

Natália

2001


Nábrežie Mládeže

00:02:01

 

12

12

135

Grežová

Simonka

2001


Nábrežie Mládeže

00:02:02

 

13

13

136

Ácsová

Katarína

2001


Nábrežie Mládeže

00:02:03

 

14

14

152

Brindzová

Nina

2002

ŠK ŠOG Nitra

00:02:03

 

15

15

133

Feketová

Sára

2001

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:04

 

16

16

141

Cseriová

Žakelína

2001

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:04

 

500m Najmladší žiači (ročníky 2003 – 2004)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

125

Seko

Jakub

2003


TOPOĽOVÁ

00:01:41

 

2

2

126

Kopček

Jakub

2003


TOPOĽOVÁ

00:01:42

 

3

3

127

Saver

Timur

2004


FATRANSKÁ

00:01:43

 

4

4

129

Haspra

Dominik

2004


BENKOVÁ

00:01:50

 

5

5

120

Liszi

Erik

2004


Nábrežie Mládeže

00:01:54

 

6

6

117

Skovajsa

Samuel

2004


Nábrežie Mládeže

00:01:58

 

 





7

7

123

Čápek

Mário

2004

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:59

8

8

124

Velčický

Martin

2003

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:01

9

9

144

Stančík

Michal

2004

ZŠ NA HôRKE

00:02:02

10

10

119

Plhal

Lukáš

2004

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:05

11

11

121

Sršen

Tomáš

2004

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:07

12

12

122

Kováč

Eduard

2003

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:10

13

13

116

Holeš

Tomáš

2003

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:12

14

14

118

Komora

Andrej

2004

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:02:16

mimo
súťaž

 

139

Jakuš

Michal

2005

ZŠ SV.BENEDIKTA

00:02:13

mimo
súťaž

 

156

Tóth

Tomáš

2006

ŠK FATRANKSKÁ

00:02:14

500m Najmladšie žiačky (ročníky 2003 – 2004)

 

PORADIE V

CELKOVÉ

ŠT. ČÍSLO

PRIEZVISKO

MENO

ROČNÍK

KLUB

ČAS

 

KATEGÓRII

PORADIE

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

114

Záhradníčková

Hana

2003

ZŠ Topoľová

00:01:43

 

2

2

112

Štrbová

Barbora

2003

ZŠ Topoľová

00:01:45

 

3

3

106

Cibuľová

Karin

2003

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:47

 

4

4

108

Grófová

Emma

2003

ZŠ Nábrežie Mládeže

00:01:48

 

5

5

103

Macherová

Sára

2004


Nábrežie Mládeže

00:01:52

 

6

6

113

Lipovská

Sofia

2004


Topoľová

00:01:57

 

7

7

107

Špačková

Alexandra

2003


Nábrežie Mládeže

00:01:58

 

8

8

128

Hasprová

Laura

2004


Benková

00:01:59

 

9

9

137

Lacinová

Lucia

2003

Spojená
škola Slančiková 2

00:02:02

 

10

10

102

Brodániová

Barbara

2004


Nábrežie Mládeže

00:02:03

 

11

11

101

Mikušiaková

Diana

2004


Nábrežie Mládeže

00:02:03

 

12

12

109

Kelemenová

Kristína

2004


Topoľová

00:02:08

 

13

13

115

Bucová

Natália

2003


Nábrežie Mládeže

00:02:09

 

14

14

110

Čapúchová

Vanesa

2004


Topoľová

00:02:11

 

15

15

111

Verešová

Lara

2004


Nábrežie Mládeže

00:02:12

 

16

16

100

Katerniková

Veronika

2004


Nábrežie Mládeže

00:02:12

 

17

17

105

Kročková

Emma

2003


Nábrežie Mládeže

00:02:27

 

18

18

104

Uhrina

Paulína

2004


Nábrežie Mládeže

00:02:28

 

mimo súťaž

147

Miklóšová

Karolína

2007

ŠK Atom
Levice

00:02:04

 

mimo súťaž

130

Mečiarová

Sára

2005

ZŠ Krála Svatopluka

00:02:17

 

mimo súťaž

131

Lukáčová

Ema

2007

ŠK ŠOG Nitra

00:02:21

 

mimo súťaž

163

Slobodová

Tamara

2007

ŠK ŠOG Nitra

00:02:40

 

 

 

 


Meranie časov a spracovanie výsledkov:
ČASOMIERA KRIL, kontakt: casomiera.kril@gmail.com tel. kontakt: 0907 229 027

Naši partneri