Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Ing. Michal Chrenko
kameraman
REDAKCIA
Ondrej Sklenár
kameraman
REDAKCIA
Saša Brixová
redaktorka
REDAKCIA
Silvester Roštár
Redaktor
REDAKCIA
Mgr. Tatiana Timková
moderátorka
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Ladislav Tóth
REDAKCIA
Soňa Kušnírová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Dominika Lörincová
moderátorka / redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman
REDAKCIA
Filip Lyko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka

Vianočný farmársky trh 13. decembra 2012, Pridal: TV Nitrička

Na Agrokomplexe v Nire sa konáju Vianočné trhy a Vianočný farmársky trh NSRV SR, ktoré sú pripravené pre všetkých priaznivcov pravej vianočnej atmosféry na nitrianskom výstavisku Agrokomplex v termíne od 11. - 16. 12. 2012.

V rámci Vianočných trhov je pre Vás v spolupráci s Národnou sieťou rozvoja vidieka SR pripravený „Vianočný farmársky trh NSRV SR“, ktorý bude zameraný na predaj produktov od slovenských výrobcov. Návštevníci si budú môcť zakúpiť mäsové výrobky, syry, ovocie a zeleninu, sušené ovocie, oplátky, cukrovinky, perníky, medovníky, med, vianočnú medovinu, remeselné výrobky, či dekoratívne predmety.
Z tradičnej vianočnej kuchyne Vás určite poteší občerstvenie s typickými vianočnými špecialitami, akými sú napríklad cigánska pečienka, pečené klobásy, gaštany, lokše, kapustnica, varený punč, víno a grog.
Na tohoročných vianočných trhoch nebude chýbať ani bohatý sprievodný kultúrny program pre každého návštevníka. Vianočnú atmosféru Vám prinesú známe folklórne a spevácke súbory s vianočnými pesničkami, koledami, či pútavé divadelné predstavenia.

Naši partneri