Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Vianočný farmársky trh 13. decembra 2012, Pridal: TV Nitrička

Na Agrokomplexe v Nire sa konáju Vianočné trhy a Vianočný farmársky trh NSRV SR, ktoré sú pripravené pre všetkých priaznivcov pravej vianočnej atmosféry na nitrianskom výstavisku Agrokomplex v termíne od 11. - 16. 12. 2012.

V rámci Vianočných trhov je pre Vás v spolupráci s Národnou sieťou rozvoja vidieka SR pripravený „Vianočný farmársky trh NSRV SR“, ktorý bude zameraný na predaj produktov od slovenských výrobcov. Návštevníci si budú môcť zakúpiť mäsové výrobky, syry, ovocie a zeleninu, sušené ovocie, oplátky, cukrovinky, perníky, medovníky, med, vianočnú medovinu, remeselné výrobky, či dekoratívne predmety.
Z tradičnej vianočnej kuchyne Vás určite poteší občerstvenie s typickými vianočnými špecialitami, akými sú napríklad cigánska pečienka, pečené klobásy, gaštany, lokše, kapustnica, varený punč, víno a grog.
Na tohoročných vianočných trhoch nebude chýbať ani bohatý sprievodný kultúrny program pre každého návštevníka. Vianočnú atmosféru Vám prinesú známe folklórne a spevácke súbory s vianočnými pesničkami, koledami, či pútavé divadelné predstavenia.

Naši partneri