Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Baví vás záhradkárčenie? Zapojte sa do súťaže 6. júna 2019, Pridal: Monika Hozáková

Nitrania sa môžu zapojiť do súťaže o najkrajší zakvitnutý balkón, okno alebo predzáhradku.

Mesto Nitra opäť vyhlasuje súťaž o najkrajšie zakvitnuté balkóny či predzáhradky. Ak vás baví práca s kvetmi, môžete k svojmu hobby pridať adrenalín a zapojiť sa do súťaže.

„Tešíme sa, že občania zareagujú na túto výzvu v hojnom počte a že sa naše mesto zmení na veľkú rozkvitnú záhradku,“ povedal Pavol Jakubčin, vedúci Odboru komunálnych činností a životného prostredia.

   

Záujemcovia sa môžu prihlásiť najneskôr do 12. júla osobne na Mestskom úrade na Štefánikovej triede 60 v Nitre, v klientskom centre č. 5 alebo telefonicky na číslo 037/6502 322. Prihlásiť sa môžete aj priamo na sekretariáte Odboru komunálnych činností a životného prostredia prostredníctvom telefónneho čísla 037/6502 307, prípadne na e-mailovej adrese: sterdasova.ludmila@msunitra.sk.

   

Hodnotiaca komisia rozhodne o víťazoch najkrajšieho balkóna, okna či predzáhradky na slávnostnom vyhodnotení súťaže, kde budú osobne pozvaní všetci ocenení súťažiaci. Hodnotné vecné ceny víťazom odovzdá primátor Nitry Marek Hattas. Výhercovia budú uverejnení aj v médiách a na internete.

 

Monika Hozáková

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri