Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Máte už lístky na MS v ľadovom hokeji? Prišli ste si zachytať ako brankár? 2. apríla 2019, Pridal: Viktória Baranová

Pri príležitosti blížiacich sa Majstrovstiev sveta IIHF v hokeji sa Medzinárodná hokejová federácia vydáva na turné, počas ktorého si môžete zasúťažiť či vyskúšať atrakciu.

Súkromná spoločnosť, ktorá sa stala partnerom a sponzorom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji sa vydala na turné po  slovenských mestách, aby fanúšikov naladila na tohtoročnú atmosféru Majstrovstiev sveta. V rámci turné spoločnosť pripravila viacero marketingových akcií a zastavila sa aj na Svätoplukovom námestí v Nitre.

My sme sa boli pozrieť na túto akciu, kde mali obyvatelia Nitry a blízkeho okolia možnosť odfotiť sa s originálnou trofejou IIHF (Ice Hockey World Championship Trophy), ktorá bola odhalená na štadióne Ondreja Nepelu, známym slovenským hokejistom, Mariánom Hossom. Hokejoví fanúšikovia, ktorí sa s trofejou odfotografujú si môžu odniesť fotografiu na pamiatku alebo sa označiť na Insta Mozaike Trophy Tour 2019, ktorá bude vytvorená zo všetkých fotiek a uverejnená na sociálnych sieťach.  

Ďalšou zaujímavou atrakciou je virtuálne prostredie prostredníctvom, ktorého si ľudia vyskúšajú pozíciu hokejového brankára. K dispozícii máte desať striel, musíte však byť šikovní, pretože po piatich góloch vaša hra končí.

Pre tých, ktorých zaujímajú ďalšie informácie týkajúce sa histórie a úspechov slovenského hokeja či spomínanej trofeje sú tu pripravené informačné tabule.

Ešte stále môžete podporiť našich hráčov a vyhrať lístky na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a stať sa súčasťou pravej hokejovej atmosféry pokiaľ sa zúčastníte jednej z akcií, ktorá prebieha v pätnástich mestách od 30. marca do 13. apríla 2019 v čase od 11.00 do 18.00 hod.

Monika Hozáková, Eva Škandíková

 

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri