Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Mgr. Dominika Lörincová
moderátorka / redaktorka
REDAKCIA
Ing. Michal Chrenko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Ing. Michal Hrivnák
kameraman
REDAKCIA
Saša Brixová
redaktor
REDAKCIA
Mgr. Tatiana Timková
moderátorka
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Soňa Kušnírová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman
REDAKCIA
Ondrej Sklenár
kameraman
REDAKCIA
Filip Lyko
kameraman
REDAKCIA
Silvester Roštár
Redaktor

Narcisy opäť pomáhajú 11. apríla 2019, Pridal: Monika Hozáková

Liga proti rakovine verejnou zbierkou opäť pomáha onkologickým pacientom a ich rodinám po celom Slovensku.

Tento rok sa na mnohých slovenských uliciach koná verejno-prospešná zbierka s názvom Deň narcisov už po 23. krát. Hlavnou myšlienkou zbierky je pre tento rok veta „Na koho myslíš, keď si pripínaš narcis?“, ktorá signalizuje, že každý má vo svojom okolí niekoho, kto trpí rakovinou. Vo štvrtok 11. apríla môžete ľubovoľným finančným príspevkom pomôcť nielen tým, ktorí to potrebujú ale aj vyjadriť podporu ľuďom bojujúcim s rakovinou. Prostredníctvom dobrovoľníkov s pokladničkami budú vyzbierané finančné prostriedky, použité na zabezpečenie psychickej, fyzickej i finančnej pomoci onkologickým pacientom, ich rodinám či nemocničným a zdravotným zariadeniam poskytujúcim starostlivosť.

Ako rozoznať dobrovoľníkov?

Identifikačnými znakmi dobrovoľníka je žlté tričko s logom Ligy proti rakovine s textom „JA SOM“ a číslom dobrovoľníka v narcise, ktorý tvorí súčasť loga. Dobrovoľníci majú pri sebe papierovú pokladničku bielej farby s oranžovo – modrou potlačou a textom „Deň narcisov. 11. 4. 2019. #chcem pomahat“ a číslom registrácie zbierky.

Časť peňažných zdrojov bude použitá na aktivity spojené s prevenciou a šírením informácií o tom, ako predchádzať onkologickým ochoreniam.  Od 1. do 17. apríla 2019 môžete pomôcť napríklad aj zaslaním SMS v hodnote 3 € na číslo 848 alebo ľubovoľnou finančnou čiastkou zaslanou na účet zbierky.

Ak prispejete na zbierku okrem narcisu dostanete tiež letáky, ktoré informujú o tom, kam putujú vyzbierané peniaze ale tiež o dôležitosti prevencie.

 

Monika Hozáková

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri