Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Nevysvetlené hodnotenie 20. februára 2017, Pridal: TV Nitrička

Integrovaný žiak ZŠ v Mojmírovciach prestupoval na inú školu. V jeden deň sa mu následne objavilo z predmetu matematika v žiackej knižke 6 pätiek. Matka sa okamžite s otázkami obrátila na učiteľku. Doteraz jej však nebolo vysvetlené a doložené, z čoho tieto známky jej syn dostal.

Komentáre

Lenka 15.Sep 2017 01:46:23

Bohuzial mam podobne zle skusenosti naozaj od sikany az po nekopetentnost ucitelov. Od kedy sme sa prestahovali a prestupili na zs Horka nemame absolutne ziadne problemy a syn chodi usmiati bez zaludocnych a psychyckych problemov aj napriek tomu ze su tu kladene vacsie poziadavky ci uz v ucive alebo prisnejsich pravidiel.

eva 29.Mar 2017 03:03:09

Tiež som dala svoje deti z Mojmirovskej školy do Cabaja.Školník,ktorý tam v tom čase robil,nemal vychovu a terajsia riaditelka??Veď prepadavala na vysokej skole a ze riaditeľka :-D....odkedy som mala deti v Cabaji,neboli žiadne sťažnosti,žiadne vyhrážky a ani problémy v skole.V Urminskej škole som bola večne predvolavana,čo bolo na psychiku už dospelého,tak co potom robia s deťmi.

Žiak Niektorého Ročníka ZŠ Mojmírovce 21.Mar 2017 17:21:09

Viem naša škola je oproti tým meštianskym hrozná. Ale čo je na tom? To čo ste napísali je aj na iných školách, tak túto nezhovadzujte. Inak prečo chodím na túto školu? Lebo bývam v urmíne, lebo tam mám kamarátov, lebo sa mi nechce zatiaľ každé božie ráno trepať do školy niekde v Nitre. PS: nadávky nie sú vulgárne slová, na našej škole sa radia k spisovnej slovenčine :)

Martina 21.Mar 2017 16:27:09

Aj moj syn tam chodi je to tam otrasne vsetko sa tam metie pod koberec , konecne nabral niekto odvahu . Ked sa niekto stazuje tak potom si vybijaju zlost na detoch .Podla mna to nejako pani riaditelka nezvlada.

Mama 10.Mar 2017 21:06:14

Na túto školu chodí aj moje dieťa a je pravda,že je najvyšší čas,aby sa kompetentné úrady pozreli na praktiky ktoré sú tam bežné!!! Drogy,vulgárne nadávky medzi žiakmi,dokonca voči učiteľom, šikana psychická aj fyzická,všetko sa toleruje,ak sa niekto opováži sťažovať,nasleduje zhoršenie známok,posmešky zo strany učiteľky na adresu žiaka aj jeho rodičov!!!Samozrejme taký žiak je zrazu vyhlásený za problémového,deťom sa predkladá ako zlý príklad a tie sa následne podľa toho aj k nemu chovajú!!!Z jednotkára je zrazu žiak,čo ledva prelieza so štvorkami,len preto,lebo pani učiteľka trvá na písaní písomky hneď po nástupe po chorobe,bez možnosti sa najprv učivo doučiť,ani nedá možnosť si známku opraviť.Po nabifľovaní učiva ignorácia hlásenia sa odpovedať!!! Bohužiaľ je každý s každým rodina,sused,kamarát,takže dovolať sa aspoň slušného hodnotenia vedomostí je nemožné,človek je len na posmech!!Na písomné sťažnosti žiadna odpoveď,aj keď bola sľúbená do 14- tich dní.Problémy sa opakujú,ale sa len zametú pod koberec a pokračuje sa ďalej v starých koľajach,akoby tu zákony neplatili.Na tejto škole je už tretia riaditeľka za 4 roky,to asi hovorí za všetko...

Robert 24.Feb 2017 22:04:30

Na tuto skolu by mala prist kontrola !!Ucitelky si tam robia co chcu len deti nevedia nic naucit je bezne ze z jednej triedy prepadne 6 ziakov pricom ich v triede je len 18 tj jedna tretina je zla a len ucitelka je dobra zaujimave.... Alebo dve triedy 8 rocnika a zrazu je znich len jedna trieda 9 rocnika co sa tam deje???? Ucitelky si nerobia svoju pracu za co su platene z dani rodicov tych ziakov a vsetko je v poriadku!!!

Naši partneri