Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Saša Brixová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Soňa Šimorová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Ladislav Tóth
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Zuzana Strýčeková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman

Nový spôsob testovania v Nitre 19. januára 2021, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Vedeli ste, že na parkovisku pri atletickom štadióne sa môžete dať otestovať pohodlne a bez čakania?

Švajčiarske rýchlotesty od spoločnosti Lomina fungujú na princípe výteru z hrdla. 

Na test sa objednáte z pohodlia vášho domova, cez internetovú stránku https://www.covidtestnitra.sk , kde si vyberiete z ponúkaných voľných časov. Taktiež si zvolíte, či sa dostavíte pešo alebo autom. Odberné miesto ponúka možnosť DRIVE IN – pre zaručenie maximálnej bezpečnosti a komfortu. Výsledok budete mať v rukách do 15 minút. 

O tom, ako nový spôsob testovania prebieha nám povedia jedny z prvých záujemcov, Martina a Tomáš. 

Martina sa dala testovať kvôli svojej mame

O Covidtestnitra som sa dozvedela cez známeho. Dnes v oblasti zdravia nechce nikto nič riskovať a už vôbec nie ohrozovať svoju rodinu. Mama nás už nejaký čas volá na obed. Chýbajú jej vnúčence a spoločnosť, no zároveň sa bojí vírusu. V stredu má narodeniny a tak sme sa rozhodli, že ju navštívime. Cez internet som sa objednala na stredu ráno, spolu s mojimi dvoma deťmi. Deti na antigénovom teste robenom cez nos ešte neboli. Samej mi to je dosť nepríjemné a nechcela som tomu vystavovať ešte aj deti. V Covidtestnitra však testovanie prebieha prostredníctvom výteru z hrdla, s čím ani deti nemali problém. Testy sme mali našťastie negatívne a na obed sme si už užívali návštevu u starej mamy s čistým svedomím.

Tomáš z pracovných dôvodov nestihol víkendové testovanie a tak využil možnosť antigénových testov na Chrenovej

Cez víkend som bol na služobnej ceste, preto som nestihol testovanie v Nitre. Hľadal som možnosť, ako sa dodatočne otestovať, nielen kvôli sebe ale aj kvôli svojim obchodným partnerom. Na internete som našiel stránku s jednoduchou registráciou. Vybral som si čas a ešte v rovnaký deň som mal vyhodnotený test v rukách. Šiel som tam autom a vybavili ma načas, bez čakania a nemusel som ani vystúpiť z auta. Určite si túto možnosť vyberiem aj nabudúce a objednal som aj mojich zamestnancov, aby nemuseli čakať v rade.

Využite aj vy najlepšie dostupné antigénové testy 

Aj vás by zaujímalo, či ste aktuálne pozitívny alebo negatívny? Objednajte sa cez stránku https://www.covidtestnitra.sk/objednaj-sa . Je to jednoduché. Najprv si vyberiete, či chcete prísť pešo alebo autom. Potom si zvolíte dátum a vám vyhovujúci čas. Nakoniec vyplníte svoje osobné údaje. Rezervácia je platná po úhrade online a obdržaní potvrdzujúceho mailu. Odberné miesto funguje od pondelka do nedele. 

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri