Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Pozor! Posledný víkend na sčítanie sa! 12. júna 2021, Pridal: Mgr. Mária Geierová

Tento víkend je úplne posledný, kedy sa obyvateľ môže zapojiť do sčítania a sčítať sa. Po 13.6. už nebude žiadna dodatočná možnosť.

Po celom Slovensku sú k dispozícii kontaktné miesta, ktoré majú posilnené prevádzkové hodiny. Kontaktné miesto sa nevzťahuje na trvalý pobyt, preto môže obyvateľ využiť ktorékoľvek a kdekoľvek na Slovensku. Mnohé kontaktné miesta sú zriadené priamo v nákupných centrách.

Ak si obyvateľ nie je istý, kde sa nachádza kontaktné miesto, nájde ho s určitosťou na mestskom alebo miestnom úrade. Zoznam kontaktných miest je zverejnený aj na www.scitanie.sk v sekcii kontakty.

Do posledného dňa je možné si aj objednať asistenta k sebe domov. Ešte aj v nedeľu ráno 13.6. je možné volať na call centrum 02/ 20924919 a vyžiadať si v priebehu dňa asistenta. Služba je zdarma.

Podotýkame, že sčítacieho asistenta si musíte vyžiadať napríklad telefonicky na príslušnom mestskom či obecnom úrade, sčítací asistent k vám bez požiadania na úrade nepríde, preto buďte obozretní proti podvodníkom.

Zber od obyvateľov končí 13.6.2021 po polnoci.

Zdroj: TS SODB 2021

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri