Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Tárajko a Popletajka: Z rozprávky do rozprávky 1. júla 2021, Pridal: Mgr. Mária Geierová

Tárajko a Popletajka sú dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo. A zavítajú aj za deťmi do Nitry, a to už 11.07.021 o 17:00. Stretnúť ich budete môcť na Amfiteátri v Agrokomplexe. :)

Viete, ako spoznáte Tárajka?
Tárajko veľmi často rozpráva, niekedy až tára. V cudzích jazykoch je veľmi šikovný. Ako jediný rozumie rozprávkovej reči našich kamarátov. Zlatá Rybka, Hviezdička z nebíčka a Panda Vanda patria medzi Tárajkových najlepších kamarátov.

A čo Popletajka?
Popletajka je veľmi zručná. Úplne najradšej zo všetkého recituje, pletie vrkoče či rozprávkové šály. Pozná veľa básničiek, pesničiek a tancov, ktoré chce naučiť aj vás, no niekedy sa stane, že to Popletajka trošku popletie. Nevadí, veď mýliť sa je ľudské… však?

Predstavenie „Z rozprávky do rozprávky“
Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.
Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej alebo inými rozprávkovými postavičkami.Predstavenie je určené už pre deti od 1 roku.
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.
Do 12 mesiacov dieťa zdarma na kolenách rodiča.

Celé predstavenie: https://www.youtube.com/embed/D6IaSHUm1a4?autoplay=1

Predaj predstavenia v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/Tarajko_a_Popletajka_Z_ROZPRAVKY_DO_ROZPRAVKY

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri