Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Tipy pre bezpečnú jazdu 26. marca 2024, Pridal: TV Nitrička

Bezpečne po Via Pribina! Veľká noc je pre tímy operátorov Via Pribina najrušnejším obdobím roka. Tímy prijímajú mimoriadne opatrenia na zabezpečenie optimálnych dopravných podmienok. Na Vašej ceste si však môžete oddýchnuť a načerpať nové sily na odpočívadle Pohranice, kde okrem občerstvenia bude pripravený interaktívny program.

Via Pribina organizuje Deň bezpečnosti a pomáha vodičom pripraviť sa na cestu pomocou „cestovateľských tipov“.

Začnite predĺžený veľkonočný víkend už v stredu 27. marca 2024 proaktívnou kampaňou Deň bezpečnosti na odpočívadle Pohranice za Nitrou (v smere do Banskej Bystrice).

Na hlavnom cestnom koridore Slovenska, ktorým ľudia cestujú za prírodnými krásami Nitrianskeho a Banskobystrického kraja, bude musieť zvládnuť prevádzka rýchlostnej cesty Via Pribina počas Veľkonočného týždňa obrovský nárast počtu vozidiel.

Začnite preto veľkonočné sviatky s nami na odpočívadle Pohranice v rámci iniciatívy, ktorá šíri dopravné povedomie medzi všetkými účastníkmi cestnej premávky.

Pozývame všetkých užívateľov rýchlostnej cesty, aby si urobili prestávku na našich odpočívadlách. Nabite si svoje vozidlo, osviežte sa a zapojte sa do našich interaktívnych zážitkových stánkov.

Pozrite si zblízka prevádzku Via Pribina s našimi operátormi, ktorí budú k dispozícii počas celého dňa. Niektoré vozidlá vám radi ukážu aj zblízka. Navyše môžete získať základné zručnosti prvej pomoci spolu so sanitkou Červeného kríža alebo si môžete otestovať svoje vodičské zmysly vďaka jedinečnému simulátoru prevrátenia vozidla!

Okrem posily od operátorov spúšťa Via Pribina aj špeciálnu kampaň „cestovateľských tipov“, ktoré majú vodičom pomôcť pripraviť sa na bezpečnú a príjemnú jazdu.

Kampaň s cestovnými tipmi bude propagovaná prostredníctvom kanálov sociálnych médií a webových stránok.

Tešíme sa na Vás už v stredu 27. marca! 😊

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri