Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Zoborská lesostep 15. apríla 2017, Pridal: Ing. Michal Chrenko

Zobor je miesto, kde je čo obdivovať. Pozrite si náš magazín.

Komentáre

Jana Benczová 22.Apr 2017 15:17:51

Dobrý deň . Pán Košťál chcela by som len toľko k téme Zoborská lesostep , je to chránené územie to vieme všetci , ale nie vďaka Vám . Pokiaľ viem tak Správa CHKO neinformuje ľudí o ničom , lebo neviem nájsť na internete žiadnu stránku kde by som sa niečo dozvedela o Zobore , alebo Zoborských vrchoch . No a verejnosť tá je rada že aspoň pán Kušš je tam kde je teda na pravom mieste , nemá problém podať informácie a ked je treba aj pomoc. Budme mu všetci vďačný zato že sa venuje takejto krásnej záľube. On to robí zadarmo a vy čo by ste mali informovať a nerobíte to , no zato poberáte zato mzdu.

Bc. Michal Chrenko 19.Apr 2017 20:11:42

Dobrý deň pán Mgr. Jaroslav Košťál, ďakujeme za pochvalu aj kritiku. V názve som pochybil, malo sa to nazývať odlišne a tým pádom by sa predišlo menšiemu nedorozumeniu. Čo sa týka rozhovoru z auta, pán Kušš v 5:03 hovorí o tom, že vjazd automobilom do lesa bez platného povolenia je zakázaný, prišlo nám logické, že Kušš ako ochranca prírody toto povolenie vlastní a zdalo sa nám táto výpoveď pre ľudí jasná aj z magazínu. Tak ako vy hovoríte, že vám to prišlo nevhodné, nám naopak ľudia práve po tomto rozhovore hovorili, čo sa im známym podobné stalo keď išli na aute do lesa a aké problémy z toho mali, čiže to vnímali iným spôsobom. Osobne si myslím, že ten kto chce ísť do lesa na aute a škodiť, nepotrebuje vidieť akýsi magazín aby to urobil, ak ho nadchne to, akým spôsobom sme to podali je hlúpy, pretože sadzba ktorá plynie za túto škodnú činnosť bola v magazíne presne uvedená. Je to však vec názoru. Samozrejme ak nabudúce niečo podobné budeme robiť, určite vás budeme kontaktovať.

Jaroslav Košťál 19.Apr 2017 11:56:15

Dobrý deň. Pekné zábery v reportáži, najmä z dronu. Dali ste si záležať. Mám ale výhrady najmä k nesúladu názvu a obsahu reportáže. Názov reportáže je Zoborská lesostep. To je názov chráneného územia, ale v samotnej reportáži o tomto území nie je nič spomínané. Je to všeobecne o Zoborských vrchoch. Tiež nie je veľmi vhodné, keď sa v reportáži hovorí o zákaze vjazdu autom a pritom sa hovorí z auta idúceho lesom. Verejnosť to nevníma veľmi pozitívne.

Naši partneri