Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Biela pastelka - PR 19. septembra 2017, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Dobrovoľnícke tímy Bielej pastelky budú v dňoch 22. a 23. septembra oslovovať verejnosť s prosbou prispieť do zbierky.

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Príspevok je dobrovoľný s odporúčaním prispieť sumou 1 €. Odmenou za príspevok je pre darcu plastová spinka s vyobrazením Bielej pastelky. Jeden z členov tímu ju pripne darcovi na golier, vrecko, šatku alebo inú časť oblečenia.

Dobrovoľníci – študenti stredných a základných škôl budú mať na sebe biele tričká s logom verejnej zbierky Biela pastelka a nápisom v Braillovom písme. V rukách budú držať zapečatenú pokladničku so štítkom, ktorý obsahuje číslo registrácie verejnej zbierky i identifikačné údaje pokladničky a QR kód so smerovaním na www.bielapastelka.sk.

 

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri