Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Silvester Roštár
Redaktor
REDAKCIA
Ondrej Sklenár
kameraman
REDAKCIA
Filip Lyko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Mgr. Saša Brixová
redaktorka
REDAKCIA
Ladislav Tóth
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Soňa Kušnírová
redaktorka
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Tatiana Timková
moderátorka
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Ing. Michal Chrenko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Zuzana Strýčeková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Dominika Lörincová
moderátorka / redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman

Do Starého divadla Karola Spišáka v Nitre prišiel Najmenší cirkus! 25. októbra 2018, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Je tu cirkus! Prišiel cirkus! Nitrianske bábkové divadlo premiéruje 26. októbra o 9:30 novú atrakciu, ktorú réžijne a utorsky pripravili českí tvorcovia Jiří Jelínek a Monika Jelínková.

 Túto divadelnú sezónu je to už tretia premiéra, ktorou chce divadlo potešiť najmä deti od 10 mesiacov do 3 rokov. Najmenšícirkus je scénické dielo tzv. batolárium, akým už niekoľko rokov radi spestrujú svoj repertoár bábkové divadlá a to nielen na Slovensku. Sme veľmi radi, že našedivadlo, vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia, môže ponúknuť takúto atrakciu aj nitrianskym divákom.

Ak chcete vziať svoje ratolesti do divadla, no ešte ste s nimi u nás nikdyneboli, scénická kompozícia Najmenší cirkus je určená práve pre vás. Nebojte sa a poďte k nám! Spolu s našimi hercami vstúpite do najmenšieho cirkusu na svete, v ktorom vás opäť raz presvedčíme, že sa ešte stále oplatí veriť divadelným kúzlam a možno budeme všetci kričať obdivné JÚÚ a VAU.

Veríme, že vás v našom cirkuse očarí scéna, bábky aj kostýmy scénografky Báry Čechovej a zakrepčíte si na čarovné melódie, ktoré skomponoval hudobný skladateľ Zdeněk Král. Vpredstavení, ktoré trvá tridsať minút tiež uvidíte poetické viedoprojekcie Matěja Pospíšila ako aj našich artistov Ruda Kratochvíla, Danicu Hudákovú, Adama Jančinu a Rúth Dolanovú.

V našom cirkusovom šapite zažijete skutočnú mágiu bábkového divadla.Nech sa páči, vstúpte! Cirkus je tu cirkus! Práve prišiel cirkus!

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri