Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

F1 na Slovensku a v Česku: Od hradu k hradu 10. júla 2021, Pridal: Mgr. Mária Geierová

Red Bull Racing monopost F1 v československom videu cestuje z Prahy až do Tatier.

Viete si predstaviť formulu premávajúcu sa v našich končinách? Viete si predstaviť formulu v plnej rýchlosti nad ktorou letí akrobatické lietadlo len pár metrov nad zemou? Dole hlavou? S panorámou Tatierna pozadí? Skúste. Či ste sa trafili v svojichpredstavách do reality si môžete overiť práve teraz a práve tu: www.redbull.sk/f1 .

Formula 1 tímu Red Bull Racing je hlavnou hrdinkou cestovateľského príbehu od známeho českého hradu až k tomu slovenskému. V sprievode legendárnej RB7, jedného z najdominantnejších áut v histórii F1, sa v 7 minútach ocitnete na Karlovom moste, v centre Prahy, zatancujete si s tradičným folklórnym súborom, prefrčíte cez moravské vinice, odskočíte
si do Tatier pre epický výhľad, navštívite historický slovenský skanzen, rýchle kolesá otestujú celkom nový asfalt v Bratislave, neobídete ani mosty ponad Dunaj a zaparkujete pred hradom v hlavnom meste.

F1 FOTO Dan Vojtech Red Bull Content Pool.jpg

Slovensko a Česko sa týmto dostali do elitného klubu, keďže po krajinách ako USA alebo Holandsko previedli monopost po svojich končinách. Dve malé krajiny v strede Európy teraz pútajú pozornosť po celom svete krásnymi zábermi a prezentujú naše malebné miesta nielen priaznivcom F1-tky.

Je náročné rozhodnúť sa, čo sledovať skôr. Či extrémnu jazdu, ktorej zvuk spôsobuje husiu kožu každému fanúšikovi motoršportu. Alebo neskutočné zábery na ikonické lokality v našej krajine. Preto sa oplatí si video pustiť aj viackrát. Prináša totiž to najlepšie z dielne (stajne i hangáru) Red Bull, a to veľmi netradičným spôsobom, ako sa vyjadril aj David Coulthard, jeden z najpopulárnejších bývalých jazdcov F1. Predsa aj pilot F1 je len človek a cestovanie mu chýbalo v poslednej dobe rovnako ako aj nám ostatným. Pridajte sa na túto jazdu naprieč našimi dvomi republikami. Slovami nášho národného ambasádora „efjednotky“, Števa Eiseleho, pozdravujeme všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť a pozývame vás pre viac informácií na www.redbull.sk/f1.


Fotografie nielen z natáčania videa nájdete na www.redbullcontentpool.com.
Aktuality a zaujímavosti zo sveta F1 pravidelne pribúdajú na www.redbullracing.com

F1 FOTO Jiri Simecek Red Bull Content Pool.jpg

Zdroj: Red Bull

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri