Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

„Otvorený grantový program“ na rok 2018 - TS 19. januára 2018, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Nitrianska komunitná nadácia vyhlásila výzvu na predkladanie žiadostí o grant v rámci Otvoreného  grantového programu 2018.

Nitra, 18.1.2018 

 

Cieľom tohto grantového programu je podporovať rôznorodé kreatívne nápady a verejnoprospešné aktivity, ktoré  vychádzajú z potrieb a záujmov obyvateľov mesta a okresu Nitra.

 

V rámci Otvoreného grantového programu môžu byť, sumou až do výšky 1 000 Eur, podporené projekty z rôznorodých oblastí, ako sú  napr. zdravie, sociálna pomoc, vzdelávanie, ochrana ľudských práv, životné prostredie, ale aj z oblasti kultúry či športu.

 

O grant sa môžu uchádzať  tak neziskové organizácie, ako aj  neformálne skupiny občanov (min. 3 osoby v jednej skupine, z toho min. 1 osoba staršia ako 18 rokov). Termín uzávierky na predkladanie žiadostí je 16. februára 2018.

 

Nitrianska komunitná nadácia zabezpečuje pre žiadateľov odborné poradenstvo. Všetky projekty musia byť pred odovzdaním konzultované, čím sa predchádza niektorým formálnym či obsahovým nedostatkom a šance na získanie grantu sa zvyšujú. Konzultácie v tomto programe prebiehajú do 14. februára 2018. Partnerom grantového programu je Mesto NitraBRAMAC – strešné systémy, s.r.o.

 

Grantová výzva so všetkými potrebnými informáciami je dostupná na web stránke Nitrianskej komunitnej nadácie na :

https://www.nkn.sk/nase-programy/otvoreny-grantovy-program

Kalendár ostatných grantových výziev na rok 2018 je dostupný na  https://www.nkn.sk/pre-ziadatelov/granty—aktualne-uzavierky

 

NITRA, 18.1.2018

 

Mgr. Natália Zákopčanová

PR manažérka

Nitrianska komunitná nadácia

Farská 5, 949 01 Nitra

Tel.č.: +421 907 560 757

E-mail: nzakopcanova@nkn.sk

www.nkn.sk

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri