Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Radi sa BOJÍTE??? 12. októbra 2018, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

 Príďte teda na strašidelnú prehliadku Martinského vrchu v Nitre!!!

Príďte teda na strašidelnú prehliadku Martinského vrchu v Nitre!!!

TLAČOVÁ SPRÁVA

Nitra, 11. 10. 2018 – Mesto Nitra a Nitrianska organizácia cestovného ruchu pre vás pripravili Halloweenske prehliadky tajomného areálu Martinského vrchu (bývalé kasárne pod Zoborom).
V stredu 31. októbra 2018 sa vo večerných hodinách budú konať strašidelné prehliadky Martinského vrchu LEN PRE ODVÁŽLIVCOV 😊. Tajomnú atmosféru podčiarknu svetielka, lampáše, tekvice, mátohy a strašidelné príbehy o strašidlách spod Zobora, ktoré porozpráva náš sprievodca.

Vybrať si môžete z dvoch typov prehliadok areálu Martinského vrchu:

1. Halloweenska prehliadka pre peších návštevníkov Martinského vrchu o 17:00 hod alebo 19:00 hod. Zraz pred bránou Martinského vrchu (Dobšinského ulica). Jednotné vstupné na osobu 2,00 €. Sprievodca vás čaká pri bráne. Pre návštevníkov v strašidelnom kostýme vstup zdarma! 

2. Halloweenska jazda turistickým vláčikom zo Svätoplukovho námestia s prehliadkou Martinského vrchu o 18:00 hod. Zraz na Svätoplukovom námestí pri turistickom vláčiku. Jednotné vstupné na osobu 3,00 €. Lístok na prehliadku turistickým vláčikom je potrebné zakúpiť vopred kvôli obmedzenej kapacite vláčika, najneskôr do 29.10.2018 do 16.00 hod. v Turistickom informačnom centre Nitra (Štefánikova 1).

Všetky informácie nájdete na www.visitnitra.eu.

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri