Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Šípkoškola a Letný turnaj - TS 21. augusta 2017, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Šípkoškola a Letný turnaj v klasických šípkach už aj v Nitre!

Nitra 21. august 2017

Občianske združenie Dart club Nitra organizuje prvý ročník Šípkoškoly spojenej s Letným turnajom v klasických šípkach, ktorý sa uskutoční už túto sobotu 26. augusta 2017 od 10:30 hodiny v hracích priestoroch Nitrianskej šípkarskej ligy na Pešej zóne v Nitre.

„Letný turnaj spájame so šípkoškolou, v ktorej ukážeme začiatočníkom a novým záujemcom o tento rozkvitajúci sa moderný šport základné pravidlá, ukážeme si správne držanie šípky a správne hádzanie na terč. Predstavíme našu ligu, ktorá začne už onedlho a po 13:00 hodine spustíme turnaj, do ktorého sa môže prihlásiť každý. Nitra vie len veľmi málo o tomto fascinujúcom športe a preto vás so šípkami zoznámime, aby ste sa spriatelili“, prezradil nám člen organizačného výboru Jaroslav Oprala. Šípkoškoly sa môže zúčastniť každý, od 10 rokov pričom obmedzenie na vek nie je. Pre každého sú pripravené odmeny a krásne prežitá sobota so šípkami. Šípkoškola bude prebiehať od 10:30 do 12:30 hodiny a je zdarma. Šípky na zapožičanie budú k dispozícii, takisto aj vrcholoví hráči Nitrianskej šípkarskej ligy, pedagogický dozor a zábavná atmosféra vrátane občerstvenia a limonád.

Občianske združenie Dart Club Nitra vznikol v roku 2010 a organizuje šípkarské turnaje a ligu v meste Nitra. V lige je našou najväčšou pýchou hráč, ktorý je aktuálnou slovenskou jednotkou. Príďte si zahrať, prežiť zábavu so šípkami a možno sa aj stať majstrom.

 

Kontakt:

Jaroslav Oprala, člen organizačného výboru

Tel.: 0903 952 398

E-mail: sipkynitra.sk

Web: sipkynitra.sk

 

Šípkari v plnom nasadení. Foto: Peter Michalík

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri