Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

SRDCE a KRÁSA - TS 26. októbra 2017, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

HOMO NITRIENSIS pripravuje III. ročník charitatívnej módnej prehliadky SRDCE a KRÁSA.

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS pripravuje III. ročník charitatívnej módnej prehliadky pod názvom SRDCE A KRÁSA. Bude sa konať 11. novembra 2017 od 18.00 hodiny v priestoroch kongresového pavilónu „K“ na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre. Aj tento rok bude charitatívna módna prehliadka spojená so spoločenským večerom.

Ako uviedla prezidentka Nitrianskej humanitnej spoločnosti Homo Nitriensis Margita Štefániková: „Charitatívny cieľ podujatia spočíva v tom, že výťažok bude použitý na zakúpenie zdvíhacieho zariadenia na presun zdravotne ťažko postihnutých osôb odkázaných na invalidný vozík. Zariadenie je určené pre klientov Správy zariadení sociálnych služieb v Nitre. !

Záštitu nad týmto podujatím prevzal primátor Nitry Jozef Dvonč.

Počas módnej prehliadky sa predstavia dámske a pánske modely návrhára Andreja Baraníka a značiek La Rena, Marchallé a salónu Katleen,.

Program prehliadky bude spestrený vystúpeniami speváckeho tria LA GIOA, Dominiky Titkovej & Friends a tanečným vystúpením OLD SCHOOL BROTHERS.

Podujatie bude moderovať Vlado Vondrák.

Vstupné na toto podujatie je 30 EUR na osobu. Záujemci si môžu zabezpečiť vstupenky najneskôr do 7. novembra 2017 na tel.č. 0902 960 670 alebo mailom: viera.zaujecova@gmail.com .

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS   

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS vznikla v roku 1992 a v rámci svojej činnosti zrealizovala  množstvo charitatívnych projektov a aktivít na podporu znevýhodnených skupín prednostne z Nitry. Svoju činnosť zameriava hlavne na zdravotne ťažko-postihnuté deti a dospelých, na deti z detských domovov, na klientov zariadení sociálnych služieb a na najodkázanejšie osoby, hlavne na ľudí bez domova. Pomoc pre zdravotne ťažko-postihnuté osoby sa sústreďuje hlavne na nákup pomôcok na zdravotnú a rehabilitačnú starostlivosť.

Zdroje na financovanie charitatívnych aktivít získava organizovaním kultúrno-spoločenských podujatí (plesy, vernisáže, výstavy, besedy, módne prehliadky…), predajom vlastnoručne vyrobených produktov a občerstvenia na verejných podujatiach (vianočné trhy, majálesy, Fašiangy…); a projektovou činnosťou. Časť prostriedkov získava spoločnosť aj z darov od sponzorov.

HOMO NITRIENSIS nemá žiadne kancelárske priestory, ani personál – všetky aktivity zabezpečujú členky formou dobrovoľníckej činnosti a prostriedky, ktoré spoločnosť získava sú využívané výlučne na charitatívne účely.

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri