Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička
REDAKCIA
Mgr. Zuzana Strýčeková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Dominika Lörincová
moderátorka / redaktorka
REDAKCIA
Ladislav Tóth
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Soňa Kušnírová
redaktorka
REDAKCIA
Ondrej Sklenár
kameraman
REDAKCIA
Ing. Michal Chrenko
kameraman
REDAKCIA
Filip Lyko
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Saša Brixová
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Peter Bednár
kameraman
REDAKCIA
Mgr. Jozef Jurík
Moderátor redaktor
REDAKCIA
Miriam Poláková
redaktorka
REDAKCIA
Mgr. Mária Geierová
produkcia
REDAKCIA
Silvester Roštár
Redaktor
REDAKCIA
Mgr. Tatiana Timková
moderátorka

Peter Cmorík sa dal na slovenský folklór. 28. júna 2022, Pridal: Mgr. Mária Geierová

Ako sa hovorí, never všetkému, čo počuješ a polovici, čo vidíš. To platí aj v prípade populárneho a rockového speváka Petra CMORÍKA, ktorý bol prekvapením organizátorov najväčšej slovenskej folklórnej show FOLKLÓR VO FRAKU s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu.


Víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar a 5-násobný Zlatý slávik bude ďalšou speváckou hviezdou v Nitre, Banskej Bystrici a Bratislave a tak sa pridá k sólistom Kataríne KNECHTOVEJ, Filipovi TUMOVI, Adriane KUČEROVEJ, Miroslavovi DVORSKÉMU, Štefanovi ŠTECOVI, ktorí si zaspievajú tie najkrajšie slovenské ľudové piesne v unikátnych hudobných aranžmánoch za pompézneho sprievodu orchestra SLOVENSKÍ SYMFONICI a populárnej ľudovej kapely SOKOLY pod taktovkou Adriana KOKOŠA.

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/folklor-vo-fraku-2022/

Absolútnu spevácku a hudobnú harmóniu na ľudovú nôtu sľubuje aj spevácky zbor LÚČNICA ocenený svetovými cenami a uznávaný v zahraničí.

Aby pestrosť koncertov FOLKLÓR VO FRAKU bola ešte výnimočnejšia, súčasťou budú aj slovenské kapely, ktoré majú viac ako blízko k slovenským ľudovým piesňam.

Moderátorom koncertov bude sympatický a trefne vtipný Štefan SKRÚCANÝ.


Keďže slovenské turné FOLKLÓR VO FRAKU mieri pod hviezdne nebo amfiteátrov na Zemplínskej Šírave, Nitre, Banskej Bystrici a Bratislavy spoznajú návštevníci koncertov aj typické ľudové piesne z toho ktorého regiónu. A aby to bolo dokonalé, v každom regióne obohatia hudobný program domáce folklórne a spevácke súbory. Tešiť sa môžete na Detský folklórny súbor BORINKA, Spevácky zbor DÚHA či Spevácky zbor ŠTVORLÍSTOK.

Viac informácií sa dozviete aj na sociálnych sieťach FOLKLÓR VO FRAKU @folklorofraku , kde si môžete okrem zaujímavých informácií pozrieť aj krátke zostrihy piesní z koncertu FOLKLÓR VO FRAKU z predchádzajúceho roku.

Poďte si s nami vychutnať letnú atmosféru najkrajších ľudových piesní ošatených do pompéznych aranžmánov orchestrálnej hudby v podaní popredných slovenských interpretov, skupín a súborov v zátiší amfiteátrov počas teplých letných večerov.
Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

Video pozvánka Peter Cmorík: https://youtu.be/-4LBgDdJx3E

Video pozvánka Slovenka „rocka“ Katarína Knechtová: https://youtu.be/wdTN0ax3xwE

Video pozvánka Miroslav Dvorský: https://youtu.be/sJRUGN9qRME

Video pozvánka Filip Tuma a Adriana Kučerová: https://youtu.be/dLxeqk2YLNk

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri