Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Peter Cmorík sa dal na slovenský folklór. 28. júna 2022, Pridal: Mgr. Mária Geierová

Ako sa hovorí, never všetkému, čo počuješ a polovici, čo vidíš. To platí aj v prípade populárneho a rockového speváka Petra CMORÍKA, ktorý bol prekvapením organizátorov najväčšej slovenskej folklórnej show FOLKLÓR VO FRAKU s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu.


Víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar a 5-násobný Zlatý slávik bude ďalšou speváckou hviezdou v Nitre, Banskej Bystrici a Bratislave a tak sa pridá k sólistom Kataríne KNECHTOVEJ, Filipovi TUMOVI, Adriane KUČEROVEJ, Miroslavovi DVORSKÉMU, Štefanovi ŠTECOVI, ktorí si zaspievajú tie najkrajšie slovenské ľudové piesne v unikátnych hudobných aranžmánoch za pompézneho sprievodu orchestra SLOVENSKÍ SYMFONICI a populárnej ľudovej kapely SOKOLY pod taktovkou Adriana KOKOŠA.

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/folklor-vo-fraku-2022/

Absolútnu spevácku a hudobnú harmóniu na ľudovú nôtu sľubuje aj spevácky zbor LÚČNICA ocenený svetovými cenami a uznávaný v zahraničí.

Aby pestrosť koncertov FOLKLÓR VO FRAKU bola ešte výnimočnejšia, súčasťou budú aj slovenské kapely, ktoré majú viac ako blízko k slovenským ľudovým piesňam.

Moderátorom koncertov bude sympatický a trefne vtipný Štefan SKRÚCANÝ.


Keďže slovenské turné FOLKLÓR VO FRAKU mieri pod hviezdne nebo amfiteátrov na Zemplínskej Šírave, Nitre, Banskej Bystrici a Bratislavy spoznajú návštevníci koncertov aj typické ľudové piesne z toho ktorého regiónu. A aby to bolo dokonalé, v každom regióne obohatia hudobný program domáce folklórne a spevácke súbory. Tešiť sa môžete na Detský folklórny súbor BORINKA, Spevácky zbor DÚHA či Spevácky zbor ŠTVORLÍSTOK.

Viac informácií sa dozviete aj na sociálnych sieťach FOLKLÓR VO FRAKU @folklorofraku , kde si môžete okrem zaujímavých informácií pozrieť aj krátke zostrihy piesní z koncertu FOLKLÓR VO FRAKU z predchádzajúceho roku.

Poďte si s nami vychutnať letnú atmosféru najkrajších ľudových piesní ošatených do pompéznych aranžmánov orchestrálnej hudby v podaní popredných slovenských interpretov, skupín a súborov v zátiší amfiteátrov počas teplých letných večerov.
Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

Video pozvánka Peter Cmorík: https://youtu.be/-4LBgDdJx3E

Video pozvánka Slovenka „rocka“ Katarína Knechtová: https://youtu.be/wdTN0ax3xwE

Video pozvánka Miroslav Dvorský: https://youtu.be/sJRUGN9qRME

Video pozvánka Filip Tuma a Adriana Kučerová: https://youtu.be/dLxeqk2YLNk

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri