Všetky práva vyhradené
©2016, TVnitrička

Reydel pre Nitru - TS 6. marca 2018, Pridal: Mgr. Denisa Baranová

Nitrianska komunitná nadácia vyhlasuje výzvu na podávanie žiadostí o grant v programe Reydel pre Nitru. Program podporí projekty celkovou sumou viac ako 10 000 €.

NITRA, 6.3.2018

Spoločnosť Reydel Automotive sa opäť rozhodla podporovať aktívnych ľudí a ich dobré nápady v rámci nitrianskeho okresu. „Ako predstaviteľ priemyslu sa chceme aktívne podieľať na zachovaní životného prostredia a podpore zdravia, najmä detí. Chceme podporiť hodnoty, ktoré považujeme za najdôležitejšie: kultúra, zdravie, zdravý životný štýl a životné prostredie“ hovorí Jana Bogyóová, riaditeľka závodu. Každý projekt má možnosť získať až 2250 € na svoju realizáciu.

V minulom roku podporila firma prostredníctvom svojho fondu až 13 neziskových projektov – boli obnovené školské dvory a iné areály, zorganizované  kultúrne i športové podujatia, či podporená história Nitry. Viac nájdete na webe nadácie na https://www.nkn.sk/nase-programy/reydel-pre-nitru.

Žiadosti o grant sa podávajú elektronicky v systéme nadácie, následne budú administrované a zaslané grantovej komisii. Pri rozhodovaní členovia komisie prihliadajú na originalitu a nápaditosť projektu, dlhodobý prínos pre konkrétnu komunitu či na zapojenie dobrovoľníkov do samotnej realizácie. Nadácia svojimi bezplatnými konzultáciami pomáha žiadateľom pri správnom vyplnení formulára aj pri formulovaní ich dobrých nápadov. Konzultácie sú bezplatné a je možné o ne požiadať telefonicky aj prostredníctvom e-mailu. Uzávierka prijímania žiadostí je 23. marca 2018.

Všetky potrebné informácie a podmienky získania grantu sú zhrnuté v grantovej výzve na https://www.nkn.sk/media/Gr_%20vyzva%20REYDEL%202018OPRAVA.pdf

 

Mgr. Natália Zákopčanová

PR manažérka, Nitrianska komunitná nadácia

Farská 5, 949 01 Nitra

Tel.c.: +421 907 560 757; E-mail: nzakopcanova@nkn.sk

www.nkn.sk

Komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

Naši partneri